Hastaneye nasıl ulaşabilirim?


Daha Büyük Görüntüle

     Fakültemiz, Kent Merkezine 20 km. uzaklıkta İzmir Yolu üzerinde Uludağ Üniversitesi Görükle Kampusü içerisindedir. Ulaşım raylı sistem, Belediye Otobüsleri ve Özel Halk Otobüsleriyle sağlanmaktadır. Üniversitemize merkezden gelmek isteyenler için raylı sistem bulunmaktadır.

 

     Araçla gelecekler için Üniversitemizin girişinde güvenlik noktasından yol ikiye ayrılmaktadır. Hastanemize gelmek için sol taraftaki yolu kullanmanız gerekir.

 

     Ulaşım ayrıca Bursa'nın çeşitli semtlerinden Üniversitemiz Kampüsüne aşağıda hat numaraları ile güzergahları belirtilen otobüslerle de sağlanmaktadır.

 

Belediye ve Özel Halk Otobüsü ile Ulaşım (Harita simgesine tıklayarak ortalama seyahat süresini, büyüteç işaretine tıklayarak sefer saatlerini görebilirsiniz.)

105
Harita GEMLİK ULUDAĞ ÜNİV.
2/U
Harita MUDANYA ULUDAĞ ÜNİV.
3/GK
Harita GÖÇMEN KNT. ULUDAĞ ÜNİV.
35/U
Harita ÜNİVERSİTE İST. ULUDAĞ ÜNİV.
43/A
Harita K.GÜVENLİK MRK. ULUDAĞ ÜNİV.
43/D
Harita DOĞU GARAJI ULUDAĞ ÜNİV.
43/H
Harita TERMİNAL ULUDAĞ ÜNİV.
48
Harita ULUDAĞ ÜNİV. ATATÜRK CD.
48/A
Harita ULUDAĞ ÜNİV. ATATÜRK CD.
93
Harita TERMİNAL ULUDAĞ ÜNİV.
93/E
Harita ULUDAĞ ÜNİV. AOS KAMP.İ(EKSPRES)
B-24
Harita YUNUSELİ ULUDAĞ ÜNİV.
B-33/K
Harita HASANAĞA ULUDAĞ ÜNİV.
B-44/B
Harita ULUDAĞ ÜNİV. ÇİFTEHAVUZLAR
B-46
Harita ULUDAĞ ÜNİV. HÜRRİYET
E-12
Harita SİTELER ULUDAĞ ÜNİV.
E-13
Harita SİTELER ULUDAĞ ÜNİV.


Bursaray ile Ulaşım : BursaRay’da , 2. nolu hat ile Üniversitemize ulaşabilirsiniz. Hat güzergah noktaları için aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz.

 

Feribot ile ulaşım (Istanbul Yenikapı- Bursa Güzelyalı) : Istanbul Yenikapı'dan Bursa Güzelyalı'ya yapacağınız feribot yolculuğundan sonra buradan direk üniversite kampüsüne kalkan 2U otobüsüne binebilirsiniz. Bu otobüsün saatleri feribot saatlerine uygundur. Feribottan indiginizde sizi bekleyen otobüsü göreceksiniz.

 

Uçakla Ulaşım : Bursa'nın havalimani Yenişehir ilçesinde bulunmaktadır. Buradan Bursa şehir merkezine geldikten sonra Bursaray ile üniversiteye gelebilirsiniz.

 

İlçelerden Ulaşım: İzmir tarafındaki ilçelere (Karacabey, Kocamustafapaşa v.b.) Küçük Sanayiden gidilmekte. Bilecik,Eskişehir,Ankara tarafındaki ilçelere ise Doğu Garajından gidilmektedir. Küçüksanayi'ye şehir içinden BursaRay (Metro), Belediye ya da Halk Otobüsleriyle gidilebilir. Doğu Garajı için BursaRay(metro) kullanılabilir ya da 94 numaralı otobüs kullanılabilir.